In the Yoshida family, Ninja status is passed down from father to son and daughters are expected to marry rich dignitaries. To escape her fate, Yoshida ran away and joined Ryu Kenden, a very old Ninja master, who taught her Ninjitsu of the Way of the Mists. But before becoming a Master herself, she must complete one last mission: infiltrate the Fang Pi Clang and spy on Kinjo to learn a technique he alone masters...
Ability

Ability

-2 Opp Power, Min 4
The Power of the opposing character is reduced by 2 points or up to a minimum of 4.
Clan bonus

Clan bonus

Damage +2
Fang Pi Clang’s Damage points are increased by 2 points. (Remember: Damage points are inflicted on your opponent if you win the round)
 • picture
  Fang Pi ClangYoshida
  starstarstarstarstar
  6
  3
  -2 Opp Power, Min 4
  Damage +2
 • picture
  Fang Pi ClangYoshida
  starstarstarstarstar
  6
  5
  -2 Opp Power, Min 4
  Damage +2
 • picture
  Fang Pi ClangYoshida
  starstarstarstarstar
  7
  5
  -2 Opp Power, Min 4
  Damage +2
 • picture
  Fang Pi ClangYoshida
  starstarstarstarstar
  7
  6
  -2 Opp Power, Min 4
  Damage +2
Fang Pi Clang
Fang Pi Clang Fang Pi Clang
67 characters
missions icon 25 missions
Clan's bonus Damage +2
The kung-fu taught at Fang Pi School was developed in the Golden Mountain Monastery and is an ancestral martial art. The Clan, lead by the merciless Lost Hog, wants to enforce its warmongering ways on each and every one of us. To gain world supremacy, the Clan is fighting to overthrow the government in favor of a Bruce Lee clone that it has created and raised in secret.
 • avatar

  offline 0 XoBi Titan Gwardia
  Friday 16/03/2012, 13:26

  Po prostu krew mnie zalewa gdy widzę, gdy ktoś ocenia postać która nawet nie grał -.-

  Yoshida *****

  7/6

  @Globione mnie po prostu rozwalił :/ Sung Tsu i Zienfrind zjadają ją na śniadanie. Nice joke! smiley Zróbmy mały porównawczy pojedynek.

  Yoshida vs Sung Tsu

  Może i Sung Tsu posiada Stop'a który pozwala mu bez trudu pokonywać karty z SoA, ale chciałbym zauważyć że są "aż" 2 Clany z SoA w umiejętności na 21 Clnów. szansa na to że trafimy na SoA w bonusie to prawie 1/10. Wszelkiego rodzaju manipulatory Mocy niszczą naszego kochanego Sung Tsu, zaś, Yoshida potrafi się całkiem nieźle odbić, przez co można nią grać w starciu z AS, i innymi manipulatorami Mocy.

  Yoshida vs Zinfrid

  Chyba nie muszę się rozpisywać i porównywać te karty. Yoshida niszczy Zinfrida.

  Yoshida na tle innych 5* kart z FPC

  Yoshida vs Kuei

  Tutaj karty są na bardziej wyrównanym poziomie, wszystko zależy od stylu gry, jednak moim zdaniem Yoshida góruje nad Kuei'em. Bardzo dobra Manipulacja mocą jest moim zdaniem lepsza od SoB'a w Odwadze. Obrażenia mają takie same więc tutaj nie ma różnicy smiley

  Yoshida vs Hattori

  Tutaj moim zdaniem Yoshida góruje nad Hattori'm. Choć że ten drugi ma 1 pkt mocy więcej Yoshida nadrabia przewagę swoją fantastyczną umiejętnością.na pewno Yoshida będzie bardziej popularna od Hattori'ego, który moim zdaniem nie nadaje się do gry w tym trybie. Kolejny Win dla Yoshidy!

  Yoshida vs Lao Cr, Kinjo i Lost Hog

  W tym wypadku nie mam żadnych zastrzeżeń, Yoshida wygrywa przez Nokaut. Wysoka moc, do tego 8 obrażeń są o wiele stabilniejsze od 2HKO. które może zostać zablokowane przez każdego Dr'a. Następny Win dla Yoshidy.

  Yoshida vs Tsubame

  W tym wypadku będzie dominował fakt jaką mamy taktykę, oraz (jeśli gramy Halfem) co mamy po drugiej stronie deck'u.
  Jeśli gramy z jakimś Manipulatorem Mocy lub z Vortexami najczęściej będziemy wkładać do decku właśnie Tsubame, jeśli gramy z jakimś Manipulatorem Ataku wtedy zapewne włożymy do decku Yoshide. W tym wypadku obie arty są na równym poziomie i obie w równym stopniu obrywają przez SoA.

  Teraz przechodzimy do głównego starcia czyi do pojedynku Kerozinn Cr z Yoshidą.

  Yoshida vs Kerozinn Cr

  Moim zdaniem są to dwie sklonowane karty, poza tym że Kerozinn lepiej radzi sobie z SoA. Choć ze Yoshida ma 7 mocy, kerozinn zaś 8, Yoshida nadrabia ten brak swoją bardzo dobrą umiejętnością oraz niższym minimum umiejętności. jeśli obie karty będą walczyć przeciwko jakiejś postaci posiadającej 5 mocy, wtedy wtedy uzyskamy remis smiley Moim zdaniem Yoshida to tańszy Odpowiednik Kerozinn Cr

  Jak widzicie, za Yoshid'ą przemawia więcej + niż minusów, chciałbym jeszcze przytoczyć pewnego gracza którego komentarz został usunięty, a mówił on o tym, że Yoshida ma statystyki przykładowej 4* karty. 4* kart o statystykach 7/6 jest dokładnie 5! Zaś 5* kart o statystykach 7/6 jest dokładnie 25 w tym, Oraya, Tessa Cr, Rolph. Czasem warto jest poprzeć swoje przemyślenia jakimiś silnymi argumentami. SoA i SoB poniewiera ta karta jak każdą inną bez Stopa,

  +:
  - Dobre, 5* Statystyki smiley
  - Bardzo dobra umiejętniej...
  - wspomagana niskim min.
  - Niska cena
  - Odpowiednik Kerozinn Cr
  - świetny Art Work
  - z bonusem i umiejętnością posiada wirtualne 9/8 smiley

  -:
  - Tylko podatność na SoA i Dr'y

  Yoshida oceniam na 9/10 przez jej (moim zdaniem) małą podatność na SoA i SoB, oraz przez Dr'y, ale nie ma aż tak iwlu kart którym Dr'y jeszcze nie popsuły życia smiley

  PS. Jeśli podobała ci się moja recenzja naciśnij Green Face! smiley

  PS2. Apeluje do wszystkich graczy, najpierw zagrajcie kartą, dopiero później ją oceniajcie, nie zawsze to co jest na papierze, ni jak ma się do rzeczywistości.

 • avatar

  offline 0MystiQ QJON Imperator El ojo de Michael
  Tuesday 28/02/2012, 16:52

  więc ludzie podsumuje wasze wypowiedzi:

  A) To nie jest Rolph i wierzcie mi - nie będzie miała bana bo rewelacyjna nie jest smiley
  B) Cena spadnie do około 5k za nią chyba że pod swoją opiekę wezmą ją ludzie którzy tutaj trzymają ceny (tak jak za numara) smiley
  C) Zauważyłem, że najwięcej mają do powiedzenia zawsze Ci co najmniej wiedzą o kartach, może najpierw zastanówcie się (co poniektórzy) czy karta naprawdę jest taka rewelacyjna - przetestujcie, sprawdźcie, pograjcie a później wypisujcie co myślicie, bo ludzie sugerują się później "bzdurnymi" komentarzami smiley
  D) Nie porównujcie kart do czegoś z zupełnie innego klanu statami/bonusami i cenami (szczególnie że karta dopiero wyszła i jest jeszcze bardzo droga) smiley

  To chyba tyle co mam do powiedzenia i ogólnie to by się tyczyło wszystkich kart które komentujecie smiley
  Treść nie jest obraźliwa więc liczę że to nie zostanie usunięte, pozdrawiam smiley

 • avatar

  offline JakubWielki25 Senior  
  Monday 16/04/2012, 19:30

  Przepiękny artwork, zwłaszcza na ostatnim poziomie, chyba najlepszy w Urban Rivals.

 • avatar

  offline Jakub12000 Master  
  Thursday 19/04/2012, 21:58

  Jak grałem tą kartą przeciwnik jak kurczak ''uciekał'' dawał albo małą ilość pilz albo 0 jeszcze nie przytrafiło mi się aby przeciwnik dał mi więcej niż 4 pilz dla Yoshidy
  Karta oczywiście jest troszkę podatna na SOA ale mało boli tak moge to określić. A mianowicie chodzi mi o 6 obrażeń które możemy wykorzystać przeciw wrogowi lub 8 ale to zalęzy czy przeciwnik nie zablokuje nam bonusu.
  Dla Yoshidy daje 9,5/10
  Czemu nie 10 a to temu bomoim zdaniem jeśli ktoś ma manipulacje mocą to raczej przegramy.
  To tyle odemnie smiley

 • avatar

  offline 0MystiQ QJON Imperator El ojo de Michael
  Friday 18/05/2012, 20:35

  yoshida 4,4k - chciało by się powiedzieć - a nie mówiłem smiley

 • avatar

  offline 3spo Guru Devils of Poland ™
  Friday 01/02/2013, 20:12

  Coś jak Kakashi tylko że wersja żeńska i drugie oko ma zasłonięte

 • avatar

  offline vitui Veteran  
  Friday 13/02/2015, 11:54

  Niewątpliwie jedna z lepszych kart w Fang Pi Clang. Ciężka do przejścia dla przeciwnika jeśli nie ma dra. Można zastosować przy wielu strategiach. Grywalna nawet jeśli nie grasz Fang Pi. Z resztą widać że karta niezła - ciągle utrzymuje się w cenie.

 • avatar

  offline HypemanLevi Master Gwardia
  Monday 20/04/2015, 15:20

  Jaki piekny art !!!
  Wsumie czego można sie spodziewać po Quirkilicious

 • avatar

  offline arumag Master  
  Monday 28/05/2012, 16:09

  Yoshida karta jak każda inna, ma moc , umke , bonus i inne pierdoły , ma nawet grafikę smiley
  Każdy to widzi i chyba tego opisywać nie trzeba.

  Dlatego ja opiszę tu doświadczenia z ostatniego miesiąca grania tą kartą w ELO.

  Zacznę od tego że nie jest to łatwa krat w użyciu (w przeciwieństwie do Spyka , który po prostu wygrywa) i trzeba trochę przemielić gier by wiedzieć w jakim momencie ją zagrać.

  Najlepiej jest grać nią jako kontra (umiejętność pozwala rywalizować z każdym klanem a solidna moc też daje dużo pewności) gdy wiemy już co przeciwnik ma na myśli, lecz to nie często się zdarzy.

  Jeżeli natomiast będziemy grali ją jako pierwsi musimy dokładnie zastanowić się czym skontruje nasze posunięcie przeciwnik.
  Dla przykładu:
  Jeżeli przeciwnik posiada DR i po za nim nie ma kart obniżających moc poniżej 4 , nie ma soa oraz nie ma tam kart odbierających/dodających plizz to najprawdopodobniej tego DR wystawi na 0,1,2 tablety (najczęściej 0 dla klanów nie posiadających w bonusie +atak , +moc. 1 dla klanów +atak .2 dla klanów z wsparciem obrażeń, życia).

  Natomiast jeżeli przeciwnik posiada mocne soa(8 mocy) to najpewniej nim uderzy i wtedy nawet nie warto się z plizzów wyprztykiwać , a dzięki takiemu zagraniu zyskamy przewagę od 5 do nawet 7 tablet (czym bardziej zaawansowany przeciwnik tym ta przewaga mniejsza nawet 3 tablety)

  Jeżeli widzimy kary +/- Plizz , jeżeli to :
  Scubb, Hawkins to spokojnie 3 tablety załatwią sprawę.
  Delhia, Tremorh to będziemy potrzebować już 6 tablet .

  Na sam koniec karty obniżające moc poniżej 4 np taki Robb Cr tych kart musimy się niestety wystrzegać jak ognia , jedyne co nam na pocieszenie pozostaje to to że najczęściej nie mają dużego dmg'a.

 • avatar

  offline Meiki-Raven Master  
  Wednesday 11/09/2013, 19:04

  Czegoś mi w tej karcie brakuje, a mianowicie 1 punkta mocysmiley
  Ale i tak świetna!

 • avatar

  offline Rachela137 Senior  
  Thursday 29/03/2012, 12:32

  Fajnie gdyby dodali jakaś kartę w stylu Minato czy np; Naruto smiley

 • avatar

  offline TXC_TraviS Senior  
  Friday 08/06/2012, 18:57

  Fuck zapomniałem oceny: mocne 9/10 gdyby miała 4* to cudo!

 • avatar

  offline JackThaRaper Senior  
  Friday 20/04/2012, 21:04

  Jaką kartę kupić najlepiej kiedy mam 10 tys? smileysmileysmiley

 • avatar

  offline jakubnob Senior  
  Tuesday 29/05/2012, 18:56

  kurcze podoba mi sie ta karta ale co dzien mi ucieka z gotowka co ja doganiam to idzie 15 % w gore i musze zbierac od nowa smiley((

 • avatar

  offline Zenek666 Senior  
  Thursday 31/05/2012, 12:49

  Fei jest ciut lepszy przeciw postaciom o mocy ponad 8, ale prawie 2 razy droższy. I Yoshida redukuje maks. do 4 (Fei do 6), więc jest lepsza przeciw przeciwnikom o niższej mocy niż 8. Ma też wyższe obrażenia.